SPÁNEK JE DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ DETOXIKACE.

Řada lidí si plete detoxikaci s dietou. Detoxikace vás v prvé řadě má za úkol zbavit škodlivin ve vašem organismu. Snížení hmotnosti je u některých jedinců pouze příjemným vedlejším účinkem. Při detoxikace získáte obrovské množství energie. Neobejdete se bez pořádného spánku.

Detoxikace organismu

Kdo se pustí do detoxikace, potřebuje mít skutečně pevnou vůli. Při tomto očistném procesu totiž dochází k metabolickým přeměnám, regenerují se vnitřní orgány. Mnoho lidí pozoruje také změny ve svém myšlení a chování. Na konci tohoto procesu můžete pokračovat v tomto novém stylu nebo se vrátit do starých kolejí.

spanek a detoxikace

Co se stane ve spánku?

Každý den, v okamžiku, kdy ulehneme ke spánku a usneme, začne probíhat detoxikace mozku. Lymfatický systém pomůže likvidovat škodlivé látky, obnovit metabolickou rovnováhu mozku. Jakmile usneme, spustí se „velký úklid“ v hlavě. Při nedostatečném spánku tento systém selhává a důsledkem je hromadění mnoha škodlivin, které přispívají ke vzniku mnoha chorob. Mozek ve spánku vytváří celou řadu aktivit. Během podstupování detoxikace rozhodně na kvalitní spánek nezapomínejte.

 

Na spánek nezapomínejte!

Nemáte čas dopřát si alespoň 8 hodin spánku denně? Vždy záleží na tom, co je vaší prioritou. Rozhodně není důvod se obávat občasného ponocování, ale všeho s mírou. Do detoxikace by se neměly pouštět kojící ženy nebo ženy krátce po porodu, které v noci stávají ke svému dítku. V případě, že spíte denně méně než 6 hodin, je potřeba se obrátit na lékaře, se kterým svou detoxikaci zkonzultujete. Rovněž se bez lékařské konzultace nepouštějte do detoxikace pokud jste dlouhodobě nemocní. Při nedostatku spánku v průběhu detoxikace nedosáhnete tak příznivých výsledku, jak očekáváte.