Zdravotní matrace.

Spánek je nezbytnou součástí našeho života. Aby byl skutečně kvalitní, je potřeba vybrat si správnou zdravotní matraci, která nás zbaví problémů s bolestmi zad, kloubů, migrény či oteklých nohou. Skvělou investicí na dlouhou dobu je zdravotní matrace.

Poctivý výběr

V případě, že se rozhodnete zakoupit si novou matraci, vyplatí se dát si s výběrem na čas a vybírat pečlivě. Kvalitní matrace vydrží i 10-15 let. Každý od své matrace očekává něco jiného. Ortopedická má trochu jiné vlastnosti než zdravotní, různé typy matrací vyžadují jiné rošty. Je potřeba vybrat vhodný materiál. Zdravotní matrace se vyrábí z certifikovaných materiálů. Vybrat si můžete antialergenní potah nebo matraci z Aloe Vera. Každá zdravotní matrace musí mít příslušné certifikáty.

Poznejte kvalitu

Poznat kvalitní matraci nemusí být zrovna jednoduché. Výrobce by vám měl umět zodpovědět, jaké certifikáty jsou u dané matrace. Spolehlivý prodejce je má uvedeny na eshopu. Jedná se o známé certifikáty Ergochceck, EUROlatex, ÖkoTest Standard 100, certifikáty z klinického testování a mnoho dalších.

Zvolte správného prodejce

Vyhýbejte se nákupu zaručeně zdravotních matrací u pochybných prodejců a svěřte se do rukou odborníků. Zakoupit zdravou matraci můžete například u nás na Vyspimese.CZ , kde najdete bohatý sortiment. Rovněž nabízí matrace Jelínek, které patří mezi vítěze ortopedických soutěží o nejkvalitnější matrace. Máme přehledného průvodce nákupemprezentační videa. Součástí je také blog, kde najdete mnoho zajímavých tipů, rad a informací ze světa matrací. Nevíte-li si rady s nákupem, rádi Vám poradíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *