Víte, co je čabraka?

Kvalita našeho spánku závisí na mnoha spektrech. Kvalitní a tvrdý spánek je pro nás velmi nezbytný. Je potřeba po náročném dni získat zpět svou ztracenou energii. Zvýšit si pohodlí při spánku můžete například čabrakou.

Čabraky jsou luxus pro vaše spaní

Vrchní matrace neboli čabraky jsou přepychovou vrstvou matrace, kterou si však mohou dovolit všichni. Čabraky vyhledávají především starší generace. Jedná se o přehozy, krycí matrace či přistýlky. Napomáhají udržet matraci déle čistou, svěží, prodlužují její životnost. Tyto potahy jsou pratelné a jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi.

Čabraky opatřené gumou v každém rohu jednoduše připevníte k matraci. Zlepšit s její pomocí můžete i vzhled staré, ale stále funkční matrace. Můžete si vybrat měkkost, která vám a vaši páteři vyhovuje. Budete se tak při spánku cítit velmi pohodlně, ráno budete svěží a plní energie.

Čabraka dá prokouknout starší matraci

Čabraka je matrace, která zvyšuje váš komfort při spánku. Použít ji můžete na jakoukoliv postel či válendu. Opotřebený potah matrace získá okamžitě nový kabát a vy ji nemusíte vyhazovat. Matracová čabraka se vyrábí z různých materiálů, nejčastěji z líné nebo studené pěny, latexu, molitanu nebo biopěny. Vybrat si můžete libovolné rozměry, včetně atypické varianty. V našem sortimentu si najdete ten správný model pro svou postel za velmi výhodné ceny.

Pořídit si můžete také zdravotní čabraku, tedy masážní podložku, která je perfektním doplňkem pro zdravý spánek. Vyrábí se nejčastěji z PUR. Vhodné jsou čabraky na každodenní spaní, vyzkoušejte si sami jejich výhody, především praktickou stránku. Dopřejte si to nejlepší pro svou páteř, klouby a kvalitní spánek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *