Matrace do karavanu, na jachtu nebo do kamionu. Jak si obstarat matraci na míru

Ať už cestujete karavanem po Česku či po Evropě, brázdíte Lipno na jachtě nebo trávíte desítky hodin v kuse za volantem kamionu, potřebujete se dřív nebo později dobře vyspat. A k tomu většinou potřebujete matraci atypického tvaru. Přečtěte si, jak si takovou matraci pořídit. 

Kvalitní matrace na cestách vám zaručí, že se vyspíte do růžova. Daří se vám to jen na jediném typu matrace a vámi požadovaný rozměr se nevyrábí? Nechte si vyrobit atypickou matraci na míru

Vyberte si kteroukoliv matraci

Nejprve se zamyslete, kolik nocí cestách strávíte. Pokud v karavanu trávíte celé léto, vyplatí se investovat do kvalitní matrace, která vám dopřeje ten nejlepší spánek. Spíte-li na jachtě 3 dny v roce, je jasné, že matrace nebude tou nejdražší částí vaší kajuty. 

Neexperimentujte –⁠ vyberte si osvědčený typ matrace, na kterém se vám dobře spí doma. Nemá smysl si nechat vyrobit matraci na míru, kterou budete muset záhy vyhodit, protože na ní nemůžete usnou kvůli přílišné tvrdosti. 

Tip:

Do karavanu, na jachtu nebo do kamionu se u našich zákazníků nejvíce osvědčila matrace z PUR pěny. Pokud s karavanem jezdíte do míst s nízkými teplotami, například na lyžařské výlety, nevybírejte si matraci z paměťové pěny, protože v mrazech bude tvrdá jako kámen. 

Změřte si pečlivě svou postel

Vezměte do ruky pásmo nebo klasický metr a přesně změřte lehací plochu, kterou vymezuje vnitřní část rámu postele. Pokud je rám různě vykrojený nebo zaoblený, změřte přesně rovné části a pro zaoblené si udělejte nákres. Ten vytvoříte třeba tak, že si postel vyfotíte z ptačí perspektivy a překreslíte, případně pošlete rovnou fotografii. 

U nás ve Vyspimese.cz vyrábíme atypické matrace na míru často a v době pandemie covid-19 ještě častěji. Proto máme osvědčené postupy, jak matraci na míru připravit. Stačí, když nám pošlete rozměry, typ matrace a zbytek nechte na nás. 

Vyrobíme vám jakoukoliv matraci, stačí poslat rozměry

1. Vyberte si jakoukoliv matraci z naši nabídky, která vám vyhovuje.

2. Pošlete nám do e-mailu přesné míry matrace. V případě, že máte určité rohy matrace do oblouku, připojte také šablonu nebo nákres matrace.

3. Připravíme pro vás cenovou nabídku a pošleme obratem zpět na e-mail. Přibližně za týden pak můžete mít matraci ve svém karavanu. 

postel v karavanu

Tip: Chcete si při vaši cestách s karavanem po republice někdy dopřát spaní v místnosti bez kol, s pořádnou koupelnou a větším prostorem? Zamluvte si některé z mnoha skvělých ubytování v ČR a načerpejte energii na zbytek dovolené.