Matrace 1+1.

Matrace 1+1 šetří záda i peněženku. Pořízení nové matrace je krokem, který bychom měli udělat jednou alespoň za pět let. Kvalitní matrace nám pomůže se v noci dokonale uvolnit, regenerovat. Důležitý je správný výběr matrace, se kterým pomůže správný prodejce. Využít můžete také akce 1+1, kdy dostanete jednu matraci zdarma.

Správný výběr je základ

Kvalitní matrace je nezbytným pomocníkem pro naše tělo. Důležitý je tedy správný výběr. Zvolit si můžete jak matrace zdravotní, ortopedické, tak například matrace z BIO pěnytaštičkovésendvičové a řadu dalších. Vybírat matraci je potřeba také s ohledem pro koho je matrace určena. Důležitým aspektem je tvrdost matrace. Správnou volbu tvrdosti ovlivňuje váha samotného člověka. Čím má člověk vyššší váhu, tím je třeba volit tvrdší matraci.

Matrace pro každého

Při výběru kvalitní matrace je potřeba přihlédnout také k nosnosti matrace a věku zákazníka. Děti potřebují mít pevnější matraci, u mladých lidí to jsou tužší matrace a pro starší generace je třeba zvolit měkčí, elastické matrace. Materiál musí mít základní hygienické vlastnosti, aby bylo zajištěné příjemné klima při spánku.

Nakupujte kvalitu

Matrace podle výše uvedeného návodu nenakoupíte v obyčejném supermarketu. Naopak se obraťte na spolehlivého prodejce, který umí pomoci s výběrem matrace. Například u prodejce Vyspimese.CZ můžete využít také akci na matrace 1+1 ZDARMA. Prodávají se zde kvalitní matrace, včetně matrací Jelínek, které jsou nejlepší ortopedické matrace na našem trhu. Najdete tady také přehledného průvodce pro výběr matrace, prezentační videa také blog, který je plný různých tipů a rad pro nákup matrace.